Acer Skærm
23.8" - 240 Hz - 0.5 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.282,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.252,-
DKK
(1.001,60 ekskl. moms)
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 35 kWh |
Design
| Produktfarve | Sort |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | MPR II |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 in) |
| Skærmteknologi | IPS Black |
| Type af baggrundslys | LED |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Responstid | 0,5 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,275 mm |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |