64 GB 4Rx4 PC4-2400T- L-KIT
Funktioner
| Pufret hukommelsestype | Reduceret belastning |
| Maksimal blænderåbning | 17 |
| Intern hukommelse | 64 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 64 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 2400 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Hukommelse rangering | 4 |
| Hukommelsesspænding | 1.2 V |