22 inch Surveillance monitor
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.064,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.034,-
DKK
(1.627,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Display
| Skærm diagonal | 55,9 cm (22") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal | 47,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 26,8 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 55 cm |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-A downstream-porte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
| BNC-indgangsporte | 2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13,4 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 25 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1427684 |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 550 x 108 x 413 mm |
| Pakkebredde | 550 mm |
| Pakkedybde | 108 mm |
| Pakkehøjde | 413 mm |
| Pakkevægt | 4,5 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Strøm |
| Strømadapter inkluderet | Nej |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 506 x 48 x 303 mm |
| Højttalere | 2 x 3W Stereo |
| Vægt | 3,5 kg |
| Dybde | 48 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Bredde | 505 mm |
| Støjfilter | Ja |
| Højde | 303 mm |
| Kamfilter | 3D |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | EMC Class A |