19" IP66 7U W=600mm D=600mm
Funktioner
| Rackkapacitet | 7U |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
| Dørkonstruktion | Stål |
| Aftagelig bagdør | Ingen |
| Nøglelås | Ja |
| Rack skinner | Ja |
| Kølingstype | Passiv |
| Lydtæt | Ingen |
| Montage hul form | Rund |
| Styrehjul | Ingen |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP66 |
| Forudsamlet | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 600 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Højde | 410 mm |
| Vægt | 26 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 660 mm |
| Pakkedybde | 620 mm |
| Pakkehøjde | 450 mm |
| Pakkevægt | 26,5 kg |