[upcycle it] Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10th (GRADE A)
12th i5-1240P, 16GB RAM, 256GB SSD, Win11Pro, 14"FHD 1920x1080, Intel Iris Xe Graphics, Bluetooth, Webcam
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
8.819,-
DKK
(7.055,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
7.885,-
DKK
(6.308,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i5 (12. Gen) 1240P |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Antal kerner | 12-core |
| Ydeevnekerner | 4 |
| Effektive Kerner | 8 |
| Cache | 12 MB |
| RAM | 16 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 14"; Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Interfacedetaljer | Dock ¦ LAN |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Pristype | Grade A - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.3 cm x 21.7 cm x 1.49 cm |
| Vægt | 1.09 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |