[upcycle it] Acer B246HL (GRADE A)
24" | FULL HD | LED | 16:9 | DVI | VGA - incl. stand, fod,
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.073,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.043,-
DKK
(834,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 61 cm (24") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TN+Film |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 160° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| 3D | Ingen |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Grå |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade A |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| DVI-port | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
Ergonomisk
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 22,1 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 - 220 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 567 mm |
| Dybde (med stativ) | 221,2 mm |
| Højde (med stativ) | 535,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,09 kg |
| Bredde (uden stativ) | 567 mm |
| Dybde (uden stativ) | 52 mm |
| Højde (uden stativ) | 335,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,44 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DVI, DisplayPort, USB, VGA |
Andre funktioner
| TV-tuner, integreret | Ingen |
| test. | LED |
Tynd Klient
| Tynd klient installeret | Ingen |