Samsung U32J590UQP skærm - Edge LED - 32" - AMD FreeSync - VA - 4ms
4K 3840x2160 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Samsung U32J590UQP skærm - Edge LED - 32" - AMD FreeSync - VA - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Samsung U32J590UQP skærm - Edge LED - 32" - AMD FreeSync - VA - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.192,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.162,-
DKK
(1.729,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Samsung U32J590UQP skærm - Edge LED - 32" - AMD FreeSync - VA - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Samsung U32J590UQP skærm - Edge LED - 32" - AMD FreeSync - VA - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.322,-
DKK
(1.857,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 270 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 225 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,3 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80,1 cm |
| sRGB-dækning (typisk) | 138% |
| NTSC-dækning (typisk) | 97% |
| Adobe RGB dækning | 102% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Grå |
| Rammeløst design | Ja |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4/2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 15° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 37 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 59 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1403953 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 729,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 250,5 mm |
| Højde (med stativ) | 534,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 729,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 427,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,5 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | Enkelt stativ |
| Pakkebredde | 792 mm |
| Pakkedybde | 491 mm |
| Pakkehøjde | 157 mm |
| Pakkevægt | 8,4 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Installations-cd | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | MagicBright |
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Billedstørrelse | Ja |
| Off Timer Plus | Ja |
| Eco Saving Plus | Ja |
| Samsung Magic-funktion | Samsung MagicBright |
| Garantiperiode | 2 År |
| Certificering | CE |