Produkt nr: LS27FG904XUXEN
EAN: 8806097022510
Varenummer: F25227613
billigst-pricerunner
Samsung S27FG904XU computerskærm 68,6 cm (27") 2160 x 3840 pixel 4K Ultra HD LED Sølv
EU Energy Class F
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27FG904XUXEN
EAN: 8806097022510
Varenummer: F25227613
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(10.296,80 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27FG904XUXEN
Læs mere her
Med en lynhurtig opdateringshastighed på 144Hz vil du aldrig opleve forsinkelser eller sløring i dine billeder, hvilket giver dig en konkurrencefordel i dit gameplay. Den indbyggede AMD FreeSync-teknologi sikrer jævne og flydende billeder uden hakken eller tearing, så du kan nyde dine spiloplevelser ubesværet.
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2160 x 3840 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid Ja
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1 milliard farver
Synlig størrelse, horisontal 59,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Flimmerfri teknologi Ja
Spilfunktioner Ultrawide GameView
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sølv
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-B
Antal upstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -3 - 15°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 44 kWh
Strømforbrug (typisk) 26,1 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 78 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614,1 mm
Dybde (med stativ) 203,3 mm
Højde (med stativ) 541,5 mm
Vægt (med stativ) 7,5 kg
Bredde (uden stativ) 614,1 mm
Dybde (uden stativ) 46 mm
Højde (uden stativ) 372,2 mm
Vægt (uden stativ) 4,7 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 834 mm
Pakkedybde 434 mm
Pakkehøjde 133 mm