Produkt nr: LS27D406GAUXEN
EAN: 8806095803098
Varenummer: F25152557
billigst-pricerunner
Samsung S27D406GAU skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D406GAUXEN
EAN: 8806095803098
Varenummer: F25152557
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(949,60 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D406GAUXEN
Læs mere her
Oplev en visuel fest med Samsung S27D406GAU skærm med LED baglys! Dette 27\" IPS display leverer skarpe billeder i Full HD 1920x1080 ved 100Hz, så du kan nyde en sømløs og realistisk visuel oplevelse.
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
NTSC-dækning (typisk) 72%
Multimedie
Antal højttalere Ja
Udgangseffekt (RMS) Ja
Indbyggede højttaler(e) Ja
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 10,5 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -3 - 25°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 14 kWh
Strømforbrug (typisk) 14 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 50 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612,7 mm
Dybde (med stativ) 219 mm
Højde (med stativ) 538,3 mm
Vægt (med stativ) 4 kg
Bredde (uden stativ) 612,7 mm
Dybde (uden stativ) 39,8 mm
Højde (uden stativ) 360,9 mm
Vægt (uden stativ) 2,7 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 655 mm
Pakkedybde 488 mm
Pakkehøjde 109 mm