Produkt nr: LS49DG954SUXEN
EAN: 8806095693392
Varenummer: F25048251
billigst-pricerunner
Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU skærm &#45 49" &#45 AMD FreeSync Premium Pro &#45 0,03ms
EU Energy Class G
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS49DG954SUXEN
EAN: 8806095693392
Varenummer: F25048251
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(7.394,40 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS49DG954SUXEN
Læs mere her
Den ultimative gamingoplevelse venter på dig med Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU skærmen! Oplev en usammenlignelig billedkvalitet på 49 tommer med Dual Quad HD-opløsning ved 240Hz, der sikrer knivskarpe detaljer og en flydende gameplay-oplevelse. Med en ultrahurtig responstid på 0,03 ms og AMD FreeSync Premium Pro teknologi er du garanteret en jævn og skærmtear-fri gamingoplevelse, uanset hvor intens actionen bliver.
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 124,5 cm (49")
Kontrastforhold (typisk) 1000000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Vis antal farver 1 milliard farver
Synlig størrelse, horisontal 119,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,9 cm
Skærm diagonal (metrisk) 124 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 99%
Flimmerfri teknologi Ja
Operativsystem installeret Tizen
Multimedie
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Adaptive Sound Pro Ja
Design
Markedspositionering Smart
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Nej
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.0
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 70 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 86 kWh
Strømforbrug (typisk) 70 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 220 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 230 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) 10 - 80 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1194,7 mm
Dybde (med stativ) 236,9 mm
Højde (med stativ) 529,3 mm
Vægt (med stativ) 12,9 kg
Bredde (uden stativ) 1194,7 mm
Dybde (uden stativ) 180,8 mm
Højde (uden stativ) 365 mm
Vægt (uden stativ) 9,2 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 1352 mm
Pakkedybde 474 mm
Pakkehøjde 240 mm