Produkt nr: LS49DG934SUXEN
EAN: 8806095700656
Varenummer: F24950153
billigst-pricerunner
Samsung Odyssey OLED G9 S49DG934SU skærm &#45 49" &#45 AMD FreeSync Premium Pro &#45 0,03ms
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS49DG934SUXEN
EAN: 8806095700656
Varenummer: F24950153
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(8.792,00 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS49DG934SUXEN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Den Dual Quad HD-opløsning på 5120x1440 ved 240Hz giver dig ultraskarpe og detaljerede billeder, der får hvert enkelt spildetalje til at skinne. Med en buet skærm, der omfavner dit synsfelt, bliver du suget ind i spillet og får en mere immersiv oplevelse end nogensinde før.
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 124,5 cm (49")
Skærmopløsning 5120 x 1440 pixel
HD-type Dual QHD
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 200 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Kontrastforhold (typisk) 1000000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1 milliard farver
Skærm diagonal (metrisk) 124 cm
Farveområde 99%
Kvantepunktsfarveteknologi Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Flimmerfri teknologi Ja
Spilfunktioner Super Arena Gaming UX
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sølv
Farve Sort, Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-C downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.1
Antal micro-HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -2 - 15°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 61 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 71 kWh
Strømforbrug (typisk) 61 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) 10 - 80 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1194,7 mm
Dybde (med stativ) 284,1 mm
Højde (med stativ) 529,3 mm
Vægt (med stativ) 12,6 kg
Bredde (uden stativ) 1194,7 mm
Dybde (uden stativ) 180,8 mm
Højde (uden stativ) 365 mm
Vægt (uden stativ) 8,8 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 1352 mm
Pakkedybde 474 mm
Pakkehøjde 240 mm