Produkt nr: LS24D402GSUXXE
EAN: 8806097328315
Varenummer: F25163943
billigst-pricerunner
Samsung Essential S4 S24D402GSU skærm &#45 LED baglys &#45 24"
EU Energy Class C
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D402GSUXXE
EAN: 8806097328315
Varenummer: F25163943
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(994,40 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D402GSUXXE
Læs mere her
Oplev en verden af levende farver med Samsung Essential S24D402GSU skærmen.
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 200 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Farveområde 72%
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
USB upstream port type USB Type-B
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 10,5 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -3 - 25°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 12 kWh
Strømforbrug (typisk) 12 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 45 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 540,7 mm
Dybde (med stativ) 219 mm
Højde (med stativ) 497,7 mm
Vægt (med stativ) 3,5 kg
Bredde (uden stativ) 540,7 mm
Dybde (uden stativ) 39,8 mm
Højde (uden stativ) 320,4 mm
Vægt (uden stativ) 2,3 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 585 mm
Pakkedybde 447 mm
Pakkehøjde 109 mm