Nedis DisplayPort to DVI-D Adapter, 0,2m
Silver
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabellængde | 0,2 m |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | DVI-D |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Understøttede videotilstande | 720p, 1080p |
| Understøttede grafikopløsninger | 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA) |
| Båndbredde | 21600 MB/s |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Produktfarve | Sølv |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| Materiale for kapper | Aluminium, Stof |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 5,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 25 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 98 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |