myPhone Watch Classic 2 4,7 cm (1.85") IPS Digital 240 x 284 pixel Berøringsskærm Sort
Display
| Skærm diagonal | 4,7 cm (1.85") |
| Skærmteknologi | IPS |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | Digital |
| Skærmopløsning | 240 x 284 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
Præstation
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| RAM kapacitet | 64 MB |
| Indbygget kamera | Nej |
| Understøttelse af sprog | Bulgarisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Estisk, Fransk, Græsk, HRV, Ungarsk, Italiensk, LAT, Litauisk, Polsk, Portugisisk, Rumænsk, SCR, Slovakisk, Slovensk |
Design
| Armbånd, materiale | Silikone |
| Form | Rektangulær |
| Bælte længde | 20,9 cm |
| Markedspositionering | SmartWatch |
| Urkassens farve | Sort |
| Urkassens materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Bånd, farve | Sort |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
Funktioner
| Pulsmåler | Ja |
| Blodtryksmonitor | Ja |
| Blodiltsensor | Ja |
| Skridttæller | Ja |
| Kørt distance | Ja |
| Aktivitetstracker | Ja |
| Multisport tilstand | Ja |
| Søvnkvalitet | Ja |
| Vejrudsigt | Ja |
| Kalender | Ja |
| Stopur | Ja |
| SMS meddelelser | Ja |
| Vækkeur | Ja |
Netværk
| GPS (satellit) | Nej |
| GLONASS | Nej |
Porte & Grænseflader
| USB-port | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 260 mAh |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE |
Vægt & størrelser
| Vægt | 36,7 g |
| Bånd, bredde | 2 cm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
