Razer DeathAdder V3 Pro
mus - blød berøring, 8000 Hz - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.276,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.246,-
DKK
(996,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 90 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 70 G |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 90 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 63 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Singapore |