MSI PRO MP223 E2 computerskærm 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI PRO MP223 E2 computerskærm 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI PRO MP223 E2 computerskærm 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.027,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
997,-
DKK
(797,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI PRO MP223 E2 computerskærm 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI PRO MP223 E2 computerskærm 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.157,-
DKK
(925,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 54,5 cm (21.4") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 250 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2493 x 0,241 mm |
| Horisontal scanningsområde | 52,32 - 109 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 47,9 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 26 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 54,483 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4b |
| Antal DisplayPort-udgange | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 494,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 182,1 mm |
| Højde (med stativ) | 385,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 494,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 480 mm |
| Højde (uden stativ) | 285,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 558 mm |
| Pakkedybde | 116 mm |
| Pakkehøjde | 367 mm |
| Pakkevægt | 3,46 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |