MSI G32C4X skærm - LED baglys - 31.5" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
Full HD 1920x1080 ved 250Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI G32C4X skærm - LED baglys - 31.5" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI G32C4X skærm - LED baglys - 31.5" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.350,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.320,-
DKK
(1.856,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI G32C4X skærm - LED baglys - 31.5" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI G32C4X skærm - LED baglys - 31.5" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.480,-
DKK
(1.984,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 250 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,36375 x 0,36375 mm |
| Horisontal scanningsområde | 242 - 277 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 96 - 250 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,3 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 114,8% |
| Skærmkrumning | 150 cm |
| 3D | Nej |
| Farveskala DCI-P3 | 95% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Lydindgang | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 3.25 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 20 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1408309 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 709,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 248,7 mm |
| Højde (med stativ) | 509,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 709,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 92 mm |
| Højde (uden stativ) | 429,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 183 mm |
| Pakkedybde | 985 mm |
| Pakkehøjde | 538 mm |
| Pakkevægt | 9 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
Andre funktioner
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| TV-tuner, integreret | Nej |