LG UltraGear 34GS95QE-B skærm - 34" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
UWQHD 3440x1440 ved 240Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34GS95QE-B
EAN: 8806084809421
Varenummer: F24779116
billigst-pricerunner
LG UltraGear 34GS95QE-B skærm &#45 34" &#45 VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 0,03ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34GS95QE-B
EAN: 8806084809421
Varenummer: F24779116
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(7.140,00 ekskl. moms)
Produkt nr: 34GS95QE-B
Læs mere her
Gør dig klar til en episk spiloplevelse med LG UltraGear 34\'\' 34GS95QE-B OLED!
Det ultralette design og de smalle kanter skaber en grænseløs visuel oplevelse, der fordyber dig i spillet. Med en opdateringshastighed på 144Hz kan du nyde en jævn og flydende gameplay uden forsinkelser eller sløring.
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 275 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,231 x 0,231 mm
Skærm diagonal (metrisk) 86,3 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 98,5%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Spiltilstand Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Lyddekodere DTS Headphone:X
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Oplyst stand Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område -10 - 10°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 31 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 35 kWh
Strømforbrug (maks.) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1886909
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 784,8 mm
Dybde (med stativ) 279,4 mm
Højde (med stativ) 586,7 mm
Vægt (med stativ) 9,3 kg
Bredde (uden stativ) 784,8 mm
Dybde (uden stativ) 167,6 mm
Højde (uden stativ) 358,1 mm
Vægt (uden stativ) 5,9 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 927,1 mm
Pakkedybde 551,1 mm
Pakkehøjde 294,6 mm