Produkt nr: 27GS60QX-B.AEUQ
EAN: 8806096175286
Varenummer: F24957680
billigst-pricerunner
LG UltraGear 27GS60QX-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync &#45 VA &#45 1ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27GS60QX-B.AEUQ
EAN: 8806096175286
Varenummer: F24957680
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.697,60 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27GS60QX-B.AEUQ
Læs mere her
Oplev den ultimative gamingoplevelse med LG UltraGear 27GS60QX-B-skærmen!
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Responstid Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1000R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 22 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 29 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 230 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 604,9 mm
Dybde (med stativ) 226,5 mm
Højde (med stativ) 450,7 mm
Vægt (med stativ) 4,8 kg
Bredde (uden stativ) 604,9 mm
Dybde (uden stativ) 95,7 mm
Højde (uden stativ) 363,8 mm
Vægt (uden stativ) 3,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 685 mm
Pakkedybde 160 mm
Pakkehøjde 435 mm