Produkt nr: 27GS50FX-B.AEUQ
EAN: 8806096175293
Varenummer: F24907610
billigst-pricerunner
LG UltraGear 27GS50FX-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 5ms,1ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27GS50FX-B.AEUQ
EAN: 8806096175293
Varenummer: F24907610
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.074,40 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27GS50FX-B.AEUQ
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Uovertruffen spiloplevelse med LG UltraGear 27\" skærm!
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro)
Præstation
AMD FreeSync Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 19 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613,7 mm
Dybde (med stativ) 456,1 mm
Højde (med stativ) 201,6 mm
Vægt (med stativ) 3,87 kg
Bredde (uden stativ) 613,7 mm
Dybde (uden stativ) 39,3 mm
Højde (uden stativ) 364,1 mm
Vægt (uden stativ) 3,25 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 776 mm
Pakkedybde 435 mm
Pakkehøjde 156 mm