Produkt nr: 32UN650K-W.AEU
EAN: 8806096297421
Varenummer: F25154852
billigst-pricerunner
LG UltraFine 32UN650K-W skærm &#45 LED baglys &#45 32" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32UN650K-W.AEU
EAN: 8806096297421
Varenummer: F25154852
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.370,40 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32UN650K-W.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en overvældende billedkvalitet med LG UltraFine 32UN650K-W skærmen. Med levende farver og skarpe detaljer leverer denne 32\" skærm en imponerende 4K opløsning ved 60Hz for en enestående visuel oplevelse.
Skærmens brede farvespektrum sikrer nøjagtig gengivelse af farver, hvilket er ideelt til grafisk design, billedredigering eller bare at nyde levende medier. Den hurtige opdateringshastighed på 60Hz sikrer en jævn og responsiv ydelse, uanset hvad du bruger skærmen til.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,18159 x 0,18159 mm
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 95%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Hvid
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 33 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 56 kWh
Strømforbrug (typisk) 65 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 714,3 mm
Dybde (med stativ) 226,7 mm
Højde (med stativ) 595,9 mm
Vægt (med stativ) 8,2 kg
Bredde (uden stativ) 714,3 mm
Dybde (uden stativ) 45,7 mm
Højde (uden stativ) 420,1 mm
Vægt (uden stativ) 6,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 821 mm
Pakkedybde 230 mm
Pakkehøjde 507 mm