LG skærm 27BQ65UB-B
27'' - 3840x2160 - 5ms - 60Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BQ65UB-B
EAN: 8806084178510
Varenummer: F23427954
billigst-pricerunner
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
LG skærm 27BQ65UB-B
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BQ65UB-B
EAN: 8806084178510
Varenummer: F23427954
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(2.255,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 27BQ65UB-B
Læs mere her
LG 27\" 27BQ65UB-BLG LED-skærm - 27\"
Display
Skærm diagonal 27"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 95%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Kontor
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 150 mm
Akse Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 25°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 25 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 38 kWh
Strømforbrug (typisk) 40 W
Strømforbrug (maks.) 140 W
Strømforbrug (slukket) 0.3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 230 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1439719
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613.5 mm
Dybde (med stativ) 234.9 mm
Højde (med stativ) 545.7 mm
Vægt (med stativ) 7.9 kg
Bredde (uden stativ) 613.5 mm
Dybde (uden stativ) 63 mm
Højde (uden stativ) 363.5 mm
Vægt (uden stativ) 5.2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 695 mm
Pakkedybde 197 mm
Pakkehøjde 549 mm