LG 34GX90SA-W computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Hvid
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 800R |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Responstid (hurtig) | 0,03 ms |
| Pixel pitch | 0,231 x 0,231 mm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black, Dynamic Tone Mapping |
| Farveskala DCI-P3 | 98,5% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
| Operativsystem installeret | webOS |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 7 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Hvid |
| Oplyst stand | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Netværk
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 39 kWh |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 784,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 291,8 mm |
| Højde (med stativ) | 580,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 10,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 784,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 167,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 358,3 mm |