JAPANNEXT Skærm
27" - 60 Hz - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.280,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.250,-
DKK
(2.600,00 ekskl. moms)
Funktioner
| Skærmoverflade | Mat |
| Drejearm | Ja |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Porte & Grænseflader
| HDCP | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
Video
| Billede-i-billede | Ja |
Andre funktioner
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 4 |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 24 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 40 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 639 mm |
| Dybde (med stativ) | 195 mm |
| Højde (med stativ) | 458 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,2 kg |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| VESA montering | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Højdejustering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Svartid (MPRT) | 0,5 ms |
| Pixel pitch | 0,151 x 0,151 mm |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| Farveområde | 92% |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |