Canyon MW-7
mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
524,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
494,-
DKK
(395,20 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Hvid |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 58 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |