Lenovo Tastatur
Saksnøglekontakt - Trådløs - Eclipse Black
Tastatur
| Tastaturopsætning | QWERTY Nordic |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Key pitch | 1,91 cm |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth-version | 5,3 |
| Sikkerhedsalgoritmer | AES-128 |
| Certificering | CB, TUV Mark, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AiTi, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, Kvalitet, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ |
Sikkerhed
| Tastatur antal taster | 106+7 |
Design
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktfarve | Eclipse Black |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB-A |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Software CD | Lenovo Accessories and Display Manager (LADM) |
Ergonomisk
| Antal understøttede enheder | 3 |
Mus
| Mus batteritype | AAA |
Strømstyring
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Driftsspænding | 1,5 V |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 433,6 mm |
| 123,4 mm | |
| Tastatur vægt | 415 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 461 mm |
| Pakkedybde | 146 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm |
| Pakkevægt | 631 g |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 95% |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 3 År |