Microsoft Surface Pro Flex Keyboard
tastatur - med touchpad, accelerometer, Surface Slim Pen 2 opbevaring og opladningsbakke - QWERTZ - tysk - sort Indgangsudstyr
| Enhedstype | Tastatur |
| Bagbelyst | Ja |
| Grænseflade | Bluetooth LE |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Type | Trådløs; Genopladelig |
| Funktion for genvejstast | Klarhed, Windows-genveje, mediekontroller, mikrofonlyd fra |
| Placering og layout | QWERTZ tysk |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Indbyggede enheder | Touchpad, accelerometer, Surface Slim Pen 2 opbevaring og opladningsbakke |
| Bredde | 28.9 cm |
| Dybde | 22.1 cm |
| Højde | 0.525 cm |
| Vægt | 340 g |
| Farve | Sort |
| Driftstid (op til) | 41 timer |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |