Razer DeathAdder V3 Pro
Fortnite Edition - mus - klassisk base - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.433,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.403,-
DKK
(1.122,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 5 |
| Antal programmerbare knapper | 5 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 90 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 70 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Sensortype | Focus Pro 30K |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Nej |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 90 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 63 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 75 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Singapore |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 370 kg |
| Antal profiler | Ja |