Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - Bleg
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.556,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.526,-
DKK
(1.220,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 2 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 7 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Tommelfingerstøtte | Ja |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 84,3 mm |
| Dybde | 124,9 mm |
| Højde | 51 mm |
| Vægt | 141 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 1,84 cm |
| Modtager højde | 6,6 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Pakkebredde | 59 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkevægt | 313,8 g |
| Pakkehøjde | 175 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genbrugsplast | 22% |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Logi Bolt USB receiver |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,52 kg |