Logitech MX Vertical
lodret mus - USB, Bluetooth, 2.4 GHz - grafit
Mus inkl. musemåtte
=
Før
913,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
883,-
DKK
(706,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 4 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,3 m |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 240 mAh |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 79 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 78,5 mm |
| Vægt | 135 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,6 mm |
| Modtager højde | 1,84 cm |
| Modtager vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 105 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Pakkehøjde | 100,5 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060819010 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 173 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 232 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 221 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,52 kg |
| Produkter pr. palle | 392 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 9988 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 20812 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 22704 stk |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 340 kg |