DELTACO MS-814
lodret mus - stille, 1000 - 1600 dpi - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
515,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
485,-
DKK
(388,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 76 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 120 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 90 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,5 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |