Logitech MX Keys Mini for Business
tastatur - QWERTY - Pan Nordic - grafit Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 79 |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Middeltid til fejl (MTTF) | 150000 t |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1130 mAh; 4,181 Wh |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Antal understøttede batterier | 1 |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 8.0, iOS, iPadOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 295,99 x 131,95 x 20,97 mm |
| Tastatur vægt | 506,4 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 38 mm |
| Pakkevægt | 689 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 30% |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 76 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 900 g |