ASUS MW203
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
661,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
631,-
DKK
(504,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80.1 mm |
| Dybde | 105.6 mm |
| Højde | 40.6 mm |
| Vægt | 96 g |
| Modtager bredde | 14.5 mm |
| Modtager dybde | 18.5 mm |
| Modtager højde | 6.2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |