Tensioned Myriad Reveal BlackDrop 266.6x
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 267 x 427 cm |
| Drevtype | Motoriseret |
| Skærmoverflade | HD Progressive 1.1 |
| Format | Bred |
| Spændt skærm | Ja |
| Skærmforstærkning | 1,1 |
| Diagonal | 503 cm; 5,03 m (198") |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 2,67 m |
| Synlig skærmbredde (W) | 4,27 m |
Design
| Monteringstype | Loft/væg |
| Sort baggrund | Ja |
| Grænser | Ja |
| Sort fald | 30,5 cm |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farve på etui | Hvid |
| Materiale | Aluminium, Stof, Vinyl |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 220 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |
| Indgangsstrøm | 2.4 A |
Vægt & størrelser
| Dybde | 245 mm |
| Vægt | 70 kg |
| Boks L1 | 4,98 m |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 182,3 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE, cULus |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | GREENGUARD, GREENGUARD Gold |