Projecta Fast-Fold Deluxe Screen Only_17
Præstation
| Skærmoverflade | HD Rental |
| Format | Video |
| Skærmforstærkning | 1,0 |
| Betragtningsvinkel | 85° |
| Diagonal | 282 cm; 2,82 m (111") |
| Naturligt aspektforhold | 4:3 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 169 cm |
| Synlig skærmbredde (W) | 2,3 m |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |