Projecta Descender Large Electrol WS 275
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 285 x 450 cm |
| Skærmoverflade | Mat hvid |
| Diagonal | 519 cm; 5,18 m (204") |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 4,4 m |
| Synlig skærmbredde (W) | 2,75 m |
Vægt & størrelser
| Vægt | 101 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 90106000 |