PARALLAX THIN WITH PURE UST.6 120" 16:9
Præstation
| Betragtningsvinkel | 160° |
| Diagonal | 304,8 cm; 3,05 m (120") |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 149,8 cm |
| Synlig skærmbredde (W) | 2,68 m |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Monteringstype | Væg |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1055 mm |
| Dybde | 10,6 mm |
| Højde | 600 mm |
| Vægt | 24,9 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År |