PARALLAX THIN WITH PURE UST.6 100" 16:9
Præstation
| Betragtningsvinkel | 160° |
| Diagonal | 254 cm; 2,54 m (100") |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 124,4 cm |
| Synlig skærmbredde (W) | 2,23 m |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Monteringstype | Væg |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 880 mm |
| Dybde | 10,6 mm |
| Højde | 500 mm |
| Vægt | 16,8 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År |