Myriad Reveal SightLine 251.4x447 Matte
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 251 x 447 cm |
| Drevtype | Motoriseret |
| Skærmoverflade | Mat hvid |
| Format | HDTV |
| Spændt skærm | Ingen |
| Diagonal | 513 cm; 5,13 m (202") |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 2,51 m |
| Synlig skærmbredde (W) | 4,47 m |
Design
| Monteringstype | Loft/væg |
| Sort baggrund | Ja |
| Grænser | Ja |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farve på etui | Hvid |
| Materiale | Aluminium, Stof, Vinyl |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 220 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |
| Indgangsstrøm | 2.4 A |
Vægt & størrelser
| Dybde | 245 mm |
| Højde | 286 mm |
| Vægt | 86,2 kg |
| Boks L1 | 5,02 m |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 224,5 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE, cULus |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | GREENGUARD, GREENGUARD Gold |