Myriad Reveal SightLine 240x426.6 Matte
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 240 x 427 cm |
| Drevtype | Motoriseret |
| Skærmoverflade | Mat hvid |
| Format | HDTV |
| Spændt skærm | Ingen |
| Diagonal | 490 cm; 4,9 m (193") |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 2,4 m |
| Synlig skærmbredde (W) | 4,27 m |
Design
| Monteringstype | Loft/væg |
| Sort baggrund | Ja |
| Grænser | Ja |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farve på etui | Hvid |
| Materiale | Aluminium, Stof, Vinyl |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 220 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |
| Indgangsstrøm | 2.4 A |
Vægt & størrelser
| Dybde | 245 mm |
| Højde | 286 mm |
| Vægt | 82,9 kg |
| Boks L1 | 4,82 m |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 215,9 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE, cULus |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | GREENGUARD, GREENGUARD Gold |