Apple Skærm
27" - 120 Hz - Standard glass - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
22.654,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
22.624,-
DKK
(18.099,20 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Standard Dynamic Range (SDR) lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1000000:1 |
| Farveområde | P3 Wide Color Gamut, Adobe RGB |
| Lokale dæmpningszoner | 2304 |
| Antal mikrofoner | 3 |
| Mikrofontype | studio-quality array |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 12 MP |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 6 |
| Lyddekodere | Spatial Audio, Dolby Atmos |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Porte & Grænseflader
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 140 W |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
Bagpanel I/O porte
| Antal Thunderbolt-porte | 2 |
Funktioner
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 623 mm |
| Dybde (med stativ) | 33 mm |
| Højde (med stativ) | 362 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,3 kg |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Design
| Produktfarve | Standard glass |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 32,7 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 48 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 90% |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmopløsning | 5120 x 2880 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | Retina XDR |
| Type af baggrundslys | Mini-LED |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 2000 cd/m² |
| Pixeltæthed | 218 ppi |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| TrueTone-teknologi | Ja |