Apple Skærm
27" - 120 Hz - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
26.511,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
26.481,-
DKK
(21.184,80 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Standard Dynamic Range (SDR) lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Subwoofer | Ja |
| Antal mikrofoner | 3 |
| Produktdesign | Landscape |
| Kompatible operativsystemer | macOS Tahoe 26.3.1 or later, iPadOS 26.3.1 or later |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 12 MP |
| Antal højttalere | 6 |
| Lyddekodere | Ja |
Lyd
| Lyd-output kanaler | stereo with subwoofer |
Bagpanel I/O porte
| Antal Thunderbolt-porte | 2 |
Funktioner
| Thunderbolt udgave | 5 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Justerbar højde (maks.) | 10,5 cm |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 623 mm |
| Dybde (med stativ) | 214 mm |
| Højde (med stativ) | 583 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,5 kg |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 32,7 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 90% |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Ja |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Thunderbolt 5 Pro cable 1 m |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmopløsning | 5120 x 2880 pixel |
| Pixeltæthed | 218 ppi |
| Skærmteknologi | Mini-LED |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 2000 cd/m² |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| TrueTone-teknologi | Ja |
| Skærm glas type | Standardglas |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |