Apple Skærm
27" - 60 Hz - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
15.661,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
15.631,-
DKK
(12.504,80 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Standard Dynamic Range (SDR) lysstyrke | 600 cd/m² |
| Farveområde | P3 wide color |
| Antal mikrofoner | 3 |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 12 MP |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 6 |
| Lyddekodere | Spatial Audio, Dolby Atmos |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | force-cancelling woofers |
Bagpanel I/O porte
| Antal Thunderbolt-porte | 2 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 623 mm |
| Dybde (med stativ) | 31,0 mm |
| Højde (med stativ) | 362,0 mm |
| Vægt (med stativ) | 5400,0 g |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmopløsning | 5120 x 2880 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixeltæthed | 218 ppi |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| TrueTone-teknologi | Ja |
| Skærm glas type | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |