PORT Connect NOMAD skærm - 15.6" - IPS
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.729,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.699,-
DKK
(1.359,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-A, USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 3 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | A |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | A |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 8 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 8 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-A, USB Type-C |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |