LG UltraFine 32UN650K-W skærm - LED baglys - 32" - IPS - 5ms
4K UHD 3840x2160 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.038,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.008,-
DKK
(2.406,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
3.168,-
DKK
(2.534,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 95% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 56 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 65 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 226,7 mm |
| Højde (med stativ) | 595,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,7 mm |
| Højde (uden stativ) | 420,1 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 821 mm |
| Pakkedybde | 230 mm |
| Pakkehøjde | 507 mm |
| Pakkevægt | 11,2 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Stabilizer, Super+ Resolution |