LG Electronics Skærm
27" - IPS - 60 Hz - 5 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.501,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.471,-
DKK
(1.976,80 ekskl. moms)
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja; Ja |
| AMD FreeSync | Ingen |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Stabilizer |
| Drejevinkel område | 90 °; 90° |
| Antal farver | 1,07 |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja; Ja |
| Antal højttalere | 2; 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W; 5 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2; 2 |
| HDMI | 2.0 |
| DisplayPort-version | 1,4; 1,4 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1; 2 |
| USB strømforsyning op til | 90 W; 90 W |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | 1; Ja |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Akse | Ja; Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
| VESA montering | Ja |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 – 21 °; -5 - 21° |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | Ja; 150 mm |
| Bredde (med stativ) | 613,5 mm; 613,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 253,2 mm; 253,2 mm |
| Højde (med stativ) | 539,2 mm; 539,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,7 kg; 7,7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,5 mm; 613,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,4 mm; 45,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,5 mm; 363,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,1 kg; 10,4 kg |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh; 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 27 kWh; 27 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W; 0,5 W |
| Strømforbrug (typisk) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F; F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G; G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 694 mm |
| Pakkedybde | 217 mm |
| Pakkehøjde | 451 mm |
| Pakkevægt | 10,4 kg |
Funktioner
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27); 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,4 cm; 68,4 cm |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9 |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel; 3840 x 2160 pixel |
| Pixel pitch | 0,1554 mm; 0,1554 mm |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m²; 300 cd/m² |
| Farveområde | 90% |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1; 1000:1 |
| Antirefleksskærm | Anti-Glare; Ja |
| Responstid | 5 ms; 5 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178° |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Skærmteknologi | IPS |
| Vis opdaterinshastighed | 60 Hz |