LG Electronics Skærm
27" - IPS - 120 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.134,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.104,-
DKK
(883,20 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 220 mm |
| Højde (med stativ) | 458,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 611,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 37,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 357,7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,3 kg |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (slukket) | <0,3 W |
| Strømforbrug (standby) | < 0,5 W |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | E |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Funktioner
| Variabel opdateringshastighed (VRR) | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 in) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Responstid | 5 ms |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 220 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |