Lenovo Skærm
75" - In-Plane Switching - 8 ms - 5x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
30.106,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
30.076,-
DKK
(24.060,80 ekskl. moms)
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 800 x 400 mm |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 30 W |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
Andre funktioner
| Antal mikrofoner | 8 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Certificering | RoHS TÜV Rheinland Low Blue Light TÜV Rheinland Flicker Free |
Kamera
| Kameratype | Detachable |
Leverandørfunktioner
| Front kamera opløsning (numerisk) | 4K |
Tynd Klient
| Processormodel | A73 |
| Processorkerner | 4 |
Computersystem
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Intern lagerkapacitet | 64 GB |
Præstation
| Operativsystem installeret | Android 9,0 |
Netværk
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5,0 |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 5 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| 3 | |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB version | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 1736,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 87,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 1066,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 53 kg |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 247 W |
| Strømforbrug (maks.) | 309 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
Display
| Skærm diagonal | 190,5 cm (75") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Paneltype | In-Plane Switching |
| Type af baggrundslys | DLED |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,4296 x 0,4296 mm |
| Pixeltæthed | 58 ppi |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 8 ms |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| NTSC-dækning (typisk) | 85% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Infrarød |
| Multi-touch | Ja |