iiyama Skærm
23.8" - IPS - 5 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.245,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.215,-
DKK
(2.572,00 ekskl. moms)
Projektør
| Vertikalt scanningsområde | 50 - 120 Hz |
Funktioner
| Lystransmission | 90 % |
Design
| Frontkantfarve | Sort |
Andre funktioner
| Positionsnøjagtighed | +/- 2 mm |
| Touch method | stylus, finger, glove (latex) |
| Antal USB-porte | 2 |
| 1 | |
| Bredde | 567 mm |
| Dybde | 43,5 mm |
| Højde | 338 mm |
| Vægt | 4400,0 g |
| Certificering | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
Præstation
| Håndfladeafvisning | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 |
| HDCP | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Pen
| Indbygget kamera | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| OSD-sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Portugisisk, Russisk, Japansk, Hollandsk, Polsk |
| Plug and play | Ja |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -65 - +15° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Oprindelig opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Responstid | 5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 138 kHz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 360 cd/m² |
| Skærmoverflade | Mat |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Overfladehårdhed | 7H |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |