LG Electronics Skærm
27" - IPS - 60 Hz - 5 ms - 2x HDMI - Sort
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.026,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.996,-
DKK
(1.596,80 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Farveområde | 90% DCI-P3 |
| Dybde (uden stativ) | 45,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,2 kg |
| Brandspecifikke teknologier | Super+ Resolution |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Smart funktioner | Energibesparende |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 253,2 mm |
| Højde (med stativ) | 539,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,5 mm |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TUV-Type, CB, UL(cUL), FCC-B, ErP, CE, VCCI |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,4 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 240 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (minimum) | 700:1 |
| Responstid | 5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Farvedybde | 1,07 bit |